GO EAST – טיולים בהתאמה אישית

ויזה אלקטרונית להודו
ויזה להודו בקלות ובמחיר של 199 ש"ח
מבצע לזמן מוגבל - המחיר הטוב ביותר בישראל! שירות 24/7 - טיפול מיידי בויזה שלכם
מלאו את הטופס

ויזה להודו

ויזה להודו בקלות ובמחיר של 199 ש"ח בלבד!
שירות 24/7 – טיפול מיידי בויזה שלכם

איך מוציאים ויזה להודו?

הצעד הראשון- שלחו לנו וואטסאפ שאתם מעוניינים בויזה להודו

מקבלים קישור לטופס

לאחר ששלחתם לנו הודעת וואטסאפ, אנו שולחים לכם קישור למילוי טופס

ממלאים את הטופס ושולחים

לאחר שקיבלתם את הקישור לטופס, נא מלאו אותו ותשלחו לנו

טסים להודו בראש שקט

איזה כיף! תוך מספר ימים בודדים תקבלו במייל או בוואטסאפ את הויזה שלכם.
זהו, אתם מוכנים לטיסה(:

איזו ויזה להודו אתם צריכים?

30 יום

ויזה להודו לחודש

מחיר: 199 ש"ח

365 ימים

ויזה להודו לשנה

כל ביקור בהודו מוגבל ל- 90 יום


מחיר: 289 ש"ח

365 ימים עסק

ויזה עסקים להודו לשנה

כל ביקור בהודו מוגבל ל- 90 יום
מחיר: 449 ש"ח

5 שנים תייר

ויזה תיירות להודו ל-5 שנים

כל ביקור בהודו מוגבל ל- 180 יום

מחיר: 449 ש"ח

משאירים פרטים או מתקשרים לGO EAST

ממלאים את הפרטים שלכם בטופס המקוון באנגלית באתר גו איסט – אין צורך יותר לנסוע לשגרירות, לשלוח מסמכים בדואר או לצאת מהבית!

מקבלים את אישור הויזה להודו הרשמי במייל

לאחר הגשת הטופס, אנו שולחים מיד את הבקשה לשגרירות – אישור ויזה רשמי וחתום על ידי ממשלת הודו מתקבל ונשלח אליכם במייל תוך 2-3 ימי עסקים.

הנפקת ויזה

טסים להודו בראש שקט

מציגים את הויזה האלקטרונית בעלייה למטוס, בהגעה ליעד מקבלים את המדבקה בדרכון (ללא עלות)

ואז מתחיל כל הכיף 🙂

הנפקת ויזה להודו - טופס ויזה אונליין להודו

[gravityform id=3 title=false description=false ajax=true tabindex=49]

 

מחירי הנפקת ויזה להודו באינטרנט:

מחיר הויזה להודו נקבע לפי התקופה שבה תרצו לשהות במדינה. הזמנתם טיסה? יש לכם את כל הפרטים? מלאו את הטופס המקוון באתר וקבלו את אישור הויזה תוך 1-2 ימי עסקים בלבד למייל!

ישנן 4 סוגי ויזות להודו:

  1. ויזת תיירות לחודש (30 יום) שמחירה הוא 199 ש"ח.
  2. ויזת תיירות לשנה  שמחירה הוא 289 ש"ח.
  3. ויזה תיירות ל-5 שנים, שמחירה הוא 449 ש"ח.
  4. ויזה עסקים ל-365 ימים  מרובת כניסות שמחירה הוא 449 ₪.

ויזת תיירות להודו לשנה

ויזה זו תקפה למשך שנה מהרגע בו היא אושרה (ובניגוד לקודמתה – לא מרגע הכניסה למדינה). ניתן להיכנס ולצאת משטח המדינה לאורך כל השנה אך הכניסה הראשונה צריכה להתבצע בכניסה אווירית ולא יבשתית. מרגע הכניסה ניתן לשהות בהודו למשך 90 יום רצופים ולאחריהם יש לצאת ממנה ואפשר לחזור אליה. אין מגבלה במספר היציאות והכניסות החוזרות והן יכולות להתבצע במעברים יבשתיים.

עלות: 289 ₪

ויזת תיירות להודו לחמש שנים

ויזה זו דומה לקודמתה, אך היא מתאימה למשך חמש שנים ולכן מתאימה למטיילים שמאוהבים בהודו ורוצים לחזור אליה שוב בשנים הקרובות. ויזה זו מתאימה גם לנוודים במזרח אשר מבצעים את הכניסה הראשונה שלהם בטיסה ולאחריה יוכלו לצאת ולחזור להודו כמה פעמים שירצו. הוויזה תקפה למשך חמש שנים מיום ההפקה שלה וניתן לשהות במדינה למשך 90 יום ברציפות בכל כניסה.

עלות: 449 ₪

ויזת עסקים לשנה

בשנים האחרונות עולה מספר אנשי העסקים שמגיעים להודו לצרכים עסקיים. הגעה לכנסים, תצוגות ופגישות עסקיות דורשות ויזת עסקים. גם אותה ניתן להפיק כאן באתר במהירות ולקבל ויזה תוך שלושה ימי עסקים לאימייל. הוויזה תקפה למשך שנה ומתאימה לכניסות מרובות.

עלות: 449 ₪

 

יש לכם שאלה על הוצאת ויזה להודו ? לנו יש תשובה!
כל מה שרציתם לדעת על הנפקת ויזה להודו רק עם גו איסט

 

אגרות ויזה להודו:

 נמלי התעופה מהם מותר להיכנס להודו:

Delhi • Mumbai • Goa • Chennai • Kolkata
Bengaluru • Hyderabad • Gaya • Cochin
• Ahmedabad • Amritsar • Thiruvananthapuram
Jaipur • Lucknow • Trichy • Varanasi • Calicut
Mangalore • Pune • Nagpur • Coimbatore
Bagdogra • Guwahati • Chandigarh • Madurai
Visakhapatnam • Bhubaneswar • Port Blair

ואלו הנמלים מהם ניתן להגיע בכניסה ימית:

Mumbai • Cochin • Mormugao
Chennai • New Mangalore

 

 

ויזה להודו באתר גו איסט

הנפקת ויזה להודו אוו לכל מדינה זרה, במיוחד עבור ישראלים, יכולה להיות משימה מבלבלת ומתישה – אצלנו תוכלו להוציא ויזה בתהליך פשוט ומהיר, בלי לוותר על היעד!

  • אנו מציעים שירות מקצועי ללא פשרות 24/7 – עם זמינות מלאה בוואטסאפ, בטלפון ובמייל

  • המחיר הטוב ביותר בארץ! 199 ש"ח בלבד לאשרת כניסה חד פעמית ל-30 יום

  • תהליך אונליין מהיר ופשוט באתר גו איסט – שולחים לנו הודעת וואצאפ- ממלאים טופס ותוך כמה ימים בודדים מקבלים אישור ויזה!

  • הלקוחות שלנו מרוצים וממליצים עלינו!

  • במידה ולא מתאים לכם למלא את הטופס מכל סיבה שהיא, נשמח למלא עבורכם! התקשרו אלינו >> שלחו לנו את צילום הדרכון בוואטסאפ >> קבלו את אישור הויזה להודו למייל תוך 2-3 ימי עסקים

ויזה להודו באינטרנט

הודו – תת יבשת באסיה והמדינה השביעית בגודלה בעולם. הודו נחלקת ל-25 מדינות והיא משתרעת על שטח של מעל 3 מיליון קמ"ר (בהשוואה, שטחה של מדינת ישראל הוא 22 אלף קמ"ר). הגודל של הודו מחייב את המבקרים להקפיד על תכנון מוקדם, כזה שיאפשר גם לראות את היעדים הטובים ביותר וגם לנוע ביעילות כדי לנצל היטב את הזמן המוקדש לטיול.

ישראלים רבים כבר גילו את הודו, מי שאחרי הצבא ומי כמשפחה. בשנים האחרונות אפשר לראות כי יותר משפחות בוחרות במדינה כיעד לטיול ולא במקרה. היא עשירה בצבעים, בתרבות והיא מציעה שלל חוויות במחירים זולים. הישראלים שרוצים להיכנס אליה יצטרכו להוציא קודם כל ויזה להודו.

כאן נענה על שאלות נפוצות כמו: מי חייב בוויזה? כמה זמן אפשר לשהות במדינה? מהן עלויות הוצאת הוויזה? וניתן עוד מידע חשוב לתיירים ומטיילים ישראליים.

מי צריך להוציא ויזה להודו?

תיירים אשר רוצים להיכנס להודו צריכים להוציא ויזה. עם הנחיתה יש להציג את הפספורט עם אישור הכניסה שהתקבל. היום הדרך הפשוטה ביותר היא להוציא ויזה להודו דרך האתר, אך מומלץ בחום להדפיס את האישור ולא להסתמך על הצגת מסך המכשיר הנייד.

את הוויזה יש להפיק לפני הטיסה בתהליך קצר כשהאישור מגיע בדרך כלל תוך שלושה ימי עסקים או פחות. אלו אשר מטיילים במזרח ומחליטים בספונטניות להמשיך להודו, יוכלו גם כן להפיק ויזה באינטרנט כל עוד הם מתכוונים להיכנס למדינה במעבר אווירי ולא יבשתי.

זמן השהות ואופן הכניסה להודו

תוקף הוויזה וזמן השהות במדינה השתנו בשנת 2019. היום ניתן להיכנס אל המדינה במעבר אווירי או ימי באמצעות ויזה שהופקה דרך האינטרנט, בלי לצאת מהבית. הוויזות נבדלות זו מזו בתקופת השהות במדינה ובגבלה על מספר הכניסות אליה:

ויזת תיירות להודו לחודש

הוויזה תקפה למשך שלושים יום ויש להשתמש בה תוך שלושים יום מיום ההפקה. מרגע הכניסה למדינה, ניתן לשהות בה שלושים יום וזהו הפתרון הזול והנוח ביותר למטיילים ותיירים שמתכננים להגיע למדינה לזמן קצוב או למי שנוחת במדינה לצורך קונקשן (טיסת המשך) וצריך להוציא ויזה. יש להיכנס אל המדינה בטיסה ולכן הוויזה אידאלית לכל מי שיוצא מישראל להודו. 

עלות: 199 ₪

להפיק ויזה להודו מחוץ לישראל

ישראלים אשר נמצאים מחוץ לישראל ומעוניינים להפיק ויזה להודו יכולים לעשות זאת גם כן דרך האינטרנט. זאת בתנאי שהם בכל מדינה שאינה הודו ושהם עומדים בכללים של כניסה ראשונה שאינה יבשתית. ההפקה מתבצעת בקלות ואת האישור ניתן לקבל תוך עד שלושה ימי עסקים (שני עד שישי).

אלו אשר נמצאים במדינות בעלי מגבלות שונות או שלא הפיקו ויזה מעולם ורוצים להיכנס להודו במעבר יבשתי יצטרכו לבדוק את המיקום המתאים ביותר להפקה באזור בו הם נמצאים כשהכללים משתנים בין מדינה אחת לאחרת.

דגשים חשובים

כדי להוציא ויזה להודו יש להיות עם פספורט בתוקף למשך חצי שנה לפחות. יש לשים לב כי ברגע שהפספורט פג תוקף גם הוויזה לא תקפה ולכן אלו אשר מתכננים להוציא ויזה לטווח ארוך צריכים לבחון היטב את הנושא. בתהליך ההפקה תתבקשו להעלות קובץ של הפספורט. היום ניתן לצלם אותו עם כל מכשיר נייד וכל עוד משקלו של הקובץ לא גדול מדי, אפשר להתקדם בתהליך.

לאחר קבלת האישור יש להדפיסו וכמובן רצוי לשמור במקום שאפשר להדפיס שוב. את הכניסה ניתן לבצע מאחד מתוך עשרים ושמונת נמלי התעופה או דרך אחד מתוך חמשת המעברים הימיים. לא ניתן להיכנס ככניסה ראשונה בדרך יבשתית.

כדאי לדעת כי ישנם אזורים בהודו אשר דורשים אישור כניסה מיוחד ובהם: מניפור, צפון מזרח הודו, סיקים, נאגאלנד ואנדמן ניקובר. אלו אשר מתכוונים להגיע לאזורים אלו צריכים לקבל אישור על כך ולאחר שהוציאו ויזה. את האישור יש לבקש באחת הערים הגדולות של הודו כמו ניו דלהי, מומביי ואחרות.

הארכת ויזה להודו

אם הוצאתם ויזה להודו לתקופה קצרה והחלטתם להמשיך לשהות במדינה, תצטרכו להפיק הארכה. אין להישאר בהודו ללא אישור מתאים וכדי להפיק את הוויזה החדשה יש לצאת ממנה ולהיכנס אליה לאחר מכן שלא בדרך יבשתית. ניתן להיכנס להודו בדרך אווירית או ימית.

יש לשים לב כי מעבר לכך שיש להוציא ויזה חדשה כשקודמתה פגה (או קצת לפני), חשוב מאד להפיק ויזה חדשה ברגע שהוחלף הפספורט. אי אפשר להגיע עם הפספורט הישן (שמספרו שונה).

הדרך הפשוטה להפיק ויזה להודו

היום כולם הולכים עם המכשיר הנייד ולכן אפשר לשער שאין צורך להדפיס את הוויזה, אך זה לא מומלץ. אי אפשר לדעת אם הבטרייה תיגמר או אם הפקיד לא יאשר את הוויזה שנראית על המסך. לכן, הדרך הפשוטה והבטוחה ביותר להיכנס להודו היא פשוט להדפיס את האישור שמגיע תוך ימים ספורים.

חשוב מאד לבחון את תוקף הוויזה ולהוציאה בזמן. ויזה לחודש תקפה לחודש מיום ההוצאה שלה ומאפשרת שהות של חודש מרגע הכניסה למדינה. ויזה לשנה או לחמש שנים תהיה תקפה מיום האישור למשך אותה תקופה ושתיהן יאפשרו לשהות בהודו למשך 90 יום ברציפות עם אפשרות לצאת ולהיכנס לאורך זמן הוויזה.

הצוות של גו איסט, GoEast עומד לרשותכם בכל רגע ושמח לעזור בהוצאת ויזה להודו וכן בתכנון הטיול. השירותים שלנו מתאימים ליחידים, זוגות, משפחות, צעירים וצעירים פחות.

לשמור לדרך – מידע רלוונטי למטיילים ישראלים

ישראלים רבים מגיעים להודו מדי שנה. חלקם לאחר צבא, חלקם מגיעים עם הילדים וחלקם כזוגות. המדינה מושכת אליה (ובצדק) תיירים מכל העולם והקסם שלה לא מפסיק להפתיע. עבור המטיילים הישראלים אספנו מספר נקודות מידע רלוונטיות שיכולות להיות לעזר.

שגרירות וקונסוליה

שגרירות ישראל בהודו ממוקמת בדלהי בכתובת: 3 Aurangzeb Road

השגרירות פתוחה בין הימים שני לשישי בין השעות 9:30-13:00.

ניתן לפנות בכל שאלה גם במייל או בטלפון: 91-11-30414500

את הקונסוליה הישראלית בבומביי ניתן להשיג במספר הטלפון: 91-22-61600500.
הקונסוליה פתוחה גם היא בימי שני עד שישי בין השעות 9:30-13:00 ובטלפון בימים אלו בין השעות 9:00-15:00.

בית חב"ד בהודו

בית חב"ד פותח את דלתו לישראלים במקומות שונים בהודו. סיפורים של מטיילים על ליל סדר משותף ועוד רבים אחרים הם חלק קטן מהחוויה הישראלית בחו"ל. באתר של בית חב"ד בהודו אפשר לראות את הכתובות בכל אחת מהערים.

סים מקומי

ישראלים אשר טסים להודו יכולים ליהנות מטיול בטוח יותר מאי פעם. ניתן לרכוש כרטיס סים מקומי (מיועד לטסים מעל חודש) באחד מהקיוסקים או החנויות של חברות התקשורת של הודו. חבילות הגלישה יהיו לרוב נדיבות ויספיקו גם להפעלת אפליקציות שונות בהן אפליקציות להזמנת הסעות (כדוגמת אובר) וכמובן התקשרות בווטסאפ.

מטיילים רבים כבר הפיקו ויזות ותכננו איתנו את הטיול המושלם. אנחנו כאן כדי לענות על כל שאלה.

לקוחות ממליצים על הנפקת ויזה להודו עם גו איסט 

Go East - גו איסט - המומחים למזרח
5.0
מבוסס על 57 ביקורות
מופעל באמצעות Facebook
Eran Rosenberg
Eran Rosenberg
2023-04-20T16:52:44+0000
חזרנו מטיול להודו עם Go-East. בשורה תחתונה - היה מושלם!זה התחיל מבניית התוכנית שתתאים לנו ומענה מושלם לכל שאלותינו ע"י... אבי וע"י ראווי, הנציג ההודי.בטיול עצמו הכל עבד בצורה מושלמת - הנהגים והמדריכים היו מקצועיים ביותר וידידותיים מאוד. התוכנית בוצעה במלואה ואפילו עם קצת תוספות קטנות, הכל בהתאם למזג האוויר (חם!) ומצב הרוח שלנו (טיול עם מתבגרים...) כאשר נדרשה גמישות, הכל נעשה בצורה הנעימה ביותר, בשיתוף פעולה מושלם. קיבלנו עם הנחיתה תיק מסמכים מסודר שהכיל את כל מה שדרוש במהלך הנסיעה. הארגון של המלונות וטיסות הפנים היה מעולה.הודו מדינה מרתקת ומדהימה.תודה ל-Go-East על טיול מהנה וחוויתי ביותר. אנחנו ממליצים בחום!קראו עוד
שרית קבליס
שרית קבליס
2023-04-14T15:24:35+0000
תכננו טיול לויאטנם בני ואני בחופשת פסח. ידענו בקווים כלליים היכן אנחנו רוצים לבקר. לאחר בדיקה שערכתי הגעתי לדורון, מיד... הרגשתי שמדובר באדם מקצועי. תכנן איתי את הטיול בסבלנות ותמיד תמיד בכל שעה היה זמין. ובסופו של דבר היה לנו טיול מ ד ה י ם. חשב על כל פרט, מלונות מצטיינים וממורכזים , היה לנו בהנוי ובסאפה את סאני מדריך עם המון ידע, נעים וצנוע, מקסים. לן הנציגה בויאטנם באה לפגוש ולהכיר אותנו מקסימה, החבקנו והתנשקנו כאילו הכרנו שנים. הביאה לנו מתנה וזה היה מרגש. ולאורך כל הטיול התעניינה אם אנחנו מרוצים ואם הכל בסדר, ודורון מקסים. סידרו לנו שייט עם לינה בהלונג ביי בספינה 5 כוכבים- פשוט חוויה. ולסיכום היה לנו נופש בן 4 ימים בהויאן בריזורט מושלם. ממליצה בכל פה על דורון - גו איסט. הוא באמת המושלם מכולם. בהערכה רבה שרית וליאור קבליסקראו עוד
Adi Almadon-heldi
Adi Almadon-heldi
2023-01-23T13:27:55+0000
לדורון הגענו אחרי שהחלטנו שאנחנו מעוניינות לטייל בויטנאם אבל לא היה לנו מושג מאיפה להתחיל לבנות מסלולהגענו עם אתגר של... מספר ימים מצומצם ורצון לטרוף את ויאטנם לראות ולחוות כמה שרק אפשר. דורון עם סבלנות ומקצועיות רבה ידע להכווין אותנו וליצור לנו תכנית מסלול מדהימה שענתה על כל הציפיות שלנו הוא קלע בדיוק למה שרצינו ועזר לנו לבנות מסלול טיול מושלם. בעשרה ימים של טיול נהנינו מלטייל בצפון ויאטנם כולל לעשות את הלופ, לבקר בהאנוי, טם קוק וגם וקרוז מפנק ביותר בהלונג בייהיה לנו מדריך ויאטנמי מקסים ומקצועי ונהג פרטי שדאג לנו ולבטחוננו והיה פשוט מעולה. נוסף לזה קיבלנו את לאן סוכנת ויאטנמית שקיבלה אותנו עם הגעתנו טיפלה בכל הפרטים והייתה זמינה לאורך כל שהותנו בויאטנם וגם לפני. כך שכל מה שנשאר לנו לעשות זה להירגע ולהנות מכל שניה של הטיול.וכך עשינו. דורון היקר, אין לנו מילים להודות לך על הארגון הכל כך מושלם שלך החל בבחירת אנשי המקצוע, המלונות שהיו ברמה גבוהה,ובמיקום מצוין, הארוחות הקרוזהיפיפיה הכל היה פרפקט. הגענו עם מליון שאלות וחששות ואתה בנועם וסבלנות עשית לנו סדר במחשבות ובנית לנו טיול בלתי נשכח עם חוויות שעוד הולכות ללוות אותנו הרבה זמן. חשוב לנו להגיד לך תודה על בחירות מנצחות על מקצועיות שניכרת בכל פרט ופרט על הזמינות שלך האחריות ועמידה בזמנים,ותכנון מדויק מושלם של הטיול מחכות לחזור לויטנאם פרק ב דרום תודה עדי ותמיקראו עוד
נירית מלכי פעמי
נירית מלכי פעמי
2022-10-16T11:15:15+0000
לאחר חופשה בת חודש בוייטנאם ממליצה בגדול על חברת Go East בהנהלת דורון .חברה אמינה , מקצועית וקשובה לכל צרכינו ברמת ... VIP .בניית מסלול מעניין המותאם לנו ולא פחות חשוב מדריכים מהשורה הראשונה!!!תודה דורון על חוויה מטורפת אין לי ספק שנפגש בהמשך ליעד נוסף בהערכה רבה נירית ויוסי מלכי אבי וטלי כהן 🙏❤️קראו עוד
Rima Shamshoum Khoury
Rima Shamshoum Khoury
2022-09-18T15:45:38+0000
טסתי לירח דבש עם חברת גו איסט , הכל היה מושלם דאגו לנו לנהג,מדריך ותכנון הטיול היה יותר ממושלם
יורם סלנט
יורם סלנט
2022-08-20T02:04:44+0000
טיול של שבועיים וחצי לוייטנאם, תכנון טוב מאד, המדריכים המקומיים היו מצויינים , נהנינו מאד
Anat Levy Diament
Anat Levy Diament
2022-07-24T01:57:23+0000
טיול משפחתי לויאטנם עם שלושה ילדים. הטיול תוכנן על ידי go east. מאד נהננו מהמדינה, מהנופים ומכל החוויות. הטיול תוכנן... בקפידה, המדריכים היו מצויינים ודאגו להכל, מומלץ בחוםקראו עוד
Itay Cohen
Itay Cohen
2022-07-12T16:19:27+0000
טיול בן שבועיים בוייטנאם שהיה חוויה מהנה. הכל טופל וסודר על ידי גו איסט (דורון) ואנחנו נהנינו מטיול נטול מנהלות או... דאגות. מומלץ מאדקראו עוד
Nikolay Akinin
Nikolay Akinin
2020-02-14T09:14:20+0000
שירות מהיר , שירות מקצועי! מענה לכל שאלה ! 10/10 אחרי חיפושים בגוגל מצאתי הרבה אפשרויות, אבל זאת בהחלט ההחלטה הטובה... ביותר! ממליץקראו עוד
Etai Aknin
Etai Aknin
2020-02-13T19:36:36+0000
הזמנו דרך דורון טיול מלא 15 יום לויאטנם . הטיול כלל את צפון ויאטנם, אזור הלונג ביי, מרכז ויאטנם כולל נופש בהוי אן.... המדריך והנהג שהוצמד אלינו היו מדהימים ושירותיים ,המדריך vu ידע להשיב ולהסביר את ההיסטוריה של ויאטנם באופן יוצא . השרות שקיבלנו מהם היה פשוט חוויה מטורפת ! בכל יום חיכו לנו בבוקר הנהג והמדריך כשהרכב מצוחצח עם מים מינרליים ... המדריך היה גמיש ואף שיננו את התוכניות לפי מזג האוויר עפ המלצות שלו שתמיד היו נכונים ! בתי המלון שנבחרו היו פשוט מעולים . זאת הזדמנות נהדרת להודות לצוות גו איסט על טיול מושלם וחוויה יוצאת דופן ! ממליצים בחום !!!קראו עוד
Rachel Avner
Rachel Avner
2020-01-18T19:18:37+0000
ויזה לויאטנם ביום אחד. שרות ללא פשרות.
Dikla Karpel-Katsav
Dikla Karpel-Katsav
2020-01-14T15:03:39+0000
ויזה תוך יום אחד בלבד! שירות מקצועי ואדיברוב תודות
David Vaknin
David Vaknin
2020-01-14T06:55:53+0000
שירות מהיר ומיקצועי ,תוך יומיים קיבלתי ויזה לנייד.יעילים מאד.
Ilan Aharonov Cooke
Ilan Aharonov Cooke
2019-12-26T09:37:42+0000
שירות יעיל ומקצועי. הטפסים הגיעו בתוך יומיים, והכניסה לויאטנם היתה קלה ומהירה. תודה!
Shlomo Mussali
Shlomo Mussali
2019-12-13T05:38:59+0000
שירות מצוין. ליווי מקצועי טלפוני של דורון. הליך מילוי טפסים פשוט ועיניני. ללא תורים, ללא קביעת תור והמתנה. הוצאנו ויזות... להודו ובאמת בהליך קצר ופשוט. תודה לדורון ולצוות המשרד.קראו עוד
Omer Dror
Omer Dror
2019-11-30T14:51:29+0000
דורון אין לנו מילים מאיפה להודות לך בכלל! פנינו לדורון בבקשה להוצאת ויזה תוך זמן מוקצב של כ-4 שעות מה שכמעט בלתי אפשרי... , דורון נתן לנו את ההרגשה שהוא הופך את העולם בשביל לעזור לנו מה שבאמת הצליח לו ואכן תוך 3 וחצי שעות הויזה הייתה אצלנו! אז תודה ענקית על השירות המהירות והרגשה הבטוחה שנתת לנו להרגיש שאנחנו בידיים טובות , פשוט תודהקראו עוד
Dorit Moussan
Dorit Moussan
2019-11-10T15:47:44+0000
היה קל, פשוט, ברור ונעים לעשות את הויזה לויאטנאם בעזרתו של דורון! מומלץ!
Dor Luxenburg
Dor Luxenburg
2019-11-10T13:25:54+0000
דורון היה זמין תוך דקות והשירות היה מהיר ומצויין!מומלץ!!!
רחמים לוי
רחמים לוי
2019-09-25T11:19:52+0000
קיבלתי שירות מהיר בכל שעה שרציתי
Dalia Goldenberg-Gur Arye
Dalia Goldenberg-Gur Arye
2019-09-25T10:52:17+0000
שירות מהיר אדיב ומקצועי במחיר הגון מאד מאד
Lior Sender
Lior Sender
2019-09-25T10:35:26+0000
שירות מהיר ואישי!! תודה רבה לדורון שענה לכל שאלה במהירות!
Royi Peled
Royi Peled
2019-09-25T10:07:47+0000
שירות מצויין הכל בזמן בלי יותר מידי סיבוכים ממליץ
Shiran Maimon
Shiran Maimon
2019-09-24T07:43:37+0000
השירות הכי יעיל שקיבלתי עד היום!
Ilana Korneff Kehat
Ilana Korneff Kehat
2019-09-12T13:56:47+0000
הוצאנו בעזרתם ויזה לויאטנם. מחיר הכי זול ושרות מעולה. תוך יום הויזה היתה בידינו. ממליצה מאוד!
Moty Shefy
Moty Shefy
2019-08-20T06:06:09+0000
שירות מהיר מאד ואדיב בהוצאת אשרת כניסה לויאטנם
מוטי בוהדנה
מוטי בוהדנה
2019-08-07T04:00:24+0000
הוצאתי דרכם ויזה לויאטנם.השירות היה נהדר.הכל נעשה דרך הווטסאפ.ואם היו לי שאלות נעניתי מיד.גם כשדורון היה בחול.תודה... רבהקראו עוד
Moria Cohen
Moria Cohen
2019-08-06T13:31:06+0000
שירות מדהים, אדיב ומקצועי אין על דורון!!!
Ayelet Muchtar
Ayelet Muchtar
2019-08-06T13:27:48+0000
ממליצה בחום! שירות נפלא, מקצועי, מהיר ואמין
נעם ארון
נעם ארון
2019-08-06T11:55:51+0000
שרות אמין, מקצועי ועניני, במקרה שלי הכל דרך הרשת, חסך המון זמן וגם כסף
עינת הלמן לייבוביץ
עינת הלמן לייבוביץ
2019-08-06T11:40:49+0000
הוצאנו ויזה לוויאטנם לכל המשפחה - שירות אדיב מאוד ומהיר, הויזה היתה מוכנה תוך יומיים (שבת באמצע). הכל מלווה סהסבר... אינפורמטיבי מאוד ומיידי. מאוד ממליצה!קראו עוד
שוש סבאן
שוש סבאן
2019-08-02T11:18:51+0000
נתקענו בהונג קונג עם בעית ויזה לויאטנם ומהרגע שיצרנו קשר עם דורון הוא ליווה אותנו עד שהגענו ליעדנו בשלום. תודה דורון
יעל בן יצחק
יעל בן יצחק
2019-07-14T14:07:02+0000
היינו זקוקים לעזרה עם הוויזות לוויטנאם. קיבלנו שרות מקצועי אדיב ומהיר. פשוט מומלץ!!! תודה 😉
Elior Hagag
Elior Hagag
2019-07-10T14:05:01+0000
מומלץ מאוד שירות מעולה ויחס אישי
Orith Roth
Orith Roth
2019-07-10T11:10:58+0000
אמינות, מהירות הטיפול ומיקצועיות
Rachel Saliman
Rachel Saliman
2019-07-10T10:28:37+0000
פניתי אליהם בעניין הסדרת ויזה וקיבלתי שרות מהיר ויעיל
Limor Sharfaizen
Limor Sharfaizen
2019-07-04T11:58:44+0000
ממליצה בחום על הוצאת ויזה לויאטנם דרכם. שירות מקצועי ומהיר במחיר הוגן. כל הכבוד!
Anna Reichman
Anna Reichman
2019-06-29T21:21:40+0000
מומלצים מאוד בטיולים לויאטנם והוצאת ויזות
Yariv Karmon
Yariv Karmon
2019-06-27T08:56:28+0000
שירות מעולה!דורון עזר לי במהירות ובדייקנות...
Iris Shreder Avizemer
Iris Shreder Avizemer
2019-06-26T11:56:16+0000
דורון עזר לי מאוד תוך יום - יומיים הוציא לנו ויזה לוייטנאם עם המון סובלנות. תודה רבה ובטוחה שאשתמש בשרות שוב,🤗 איריס
Galya Michaeli
Galya Michaeli
2019-06-26T10:55:38+0000
שירות מהיר ונעים ! ממליצה בחום ☺️
דליה דובוני
דליה דובוני
2019-06-20T09:57:50+0000
ממליצה בחום שירות אדיב ומקצועי ומהיר ביותר
Lala Krasil
Lala Krasil
2019-06-16T18:47:59+0000
שירות אישי ומהיר ממליצה 😊
Ayelet Cohen
Ayelet Cohen
2019-06-03T17:59:12+0000
שירות מהיר מועיל וטוב אנחנו מרוצים מאוד
אלי דורי
אלי דורי
2019-06-01T17:26:25+0000
שירות מהיר אדיב ומצוין.ממליץ
Arzit Barak
Arzit Barak
2019-05-21T14:51:42+0000
שרות מהיר ויעיל. תודה רבה
Vered Itzkovich
Vered Itzkovich
2019-05-21T12:14:04+0000
שירות אמין והכי חשוב מהירתודה רבה
Benney Nun
Benney Nun
2019-05-14T16:23:28+0000
שירות אמין ומהיר.הוסבר כל נושא האשרות
Dorit Shukrun
Dorit Shukrun
2019-05-14T15:58:32+0000
שירות מהיר ואדיב בעלות הנמוכה ביותר לויזה.
שמואל אהרון
שמואל אהרון
2019-05-14T09:51:46+0000
יחס מהיר ומקצועי שירות טוב מאוד
Shai Dizdar
Shai Dizdar
2019-04-16T12:41:44+0000
שירות מהיר וטוב, דורון ממש עזר!
אסף בן ארי
אסף בן ארי
2019-04-02T05:09:10+0000
ממליץ בחום ,דורון סיפק שירות מהיר ואדיב...הצוות שלו זמין לכל שאלה ומסייע.
Dan Cohen
Dan Cohen
2019-03-31T10:36:38+0000
מהיר קל ועם שרות צמוד וסבלני
Shir Halevi
Shir Halevi
2019-03-28T14:27:19+0000
קיבלנו שירות מדורון המקסים!מהיר, אפקטיבי ומלא אינפורמציה חיוניתתודה ♥️
Mazal Yalo
Mazal Yalo
2019-03-28T10:22:12+0000
שירות מעולה ומהיר! תודה רבה
Reut Hochwald
Reut Hochwald
2019-03-21T16:26:16+0000
שירות אדיב ומהיר
Pelet Bar Stav
Pelet Bar Stav
2019-02-28T16:49:21+0000
שרות מהיר, אדיב ואמין וגם קצת עצות טובות... תודה!
הביקורות הבאות
גלילה לראש העמוד