GO EAST – טיולים בהתאמה אישית

ויזה לויאטנם

ויזה אלקטרונית לויאטנם


איך מוציאים ויזה אלקטורנית לויאטנם?

הצעד הראשון- שלחו לנו וואטסאפ שאתם מעוניינים בויזה לויאטנם

שולחים צילום דרכונים ותאריכי טיסה

מקבלים שאלון בוואצפ למילוי פרטים אישיים ופרטי ויזה רצויה

תוך 2-4 ימי עסקים תקבלו את הויזות למייל או לווצאפ

איזה כיף! תוך מספר ימים בודדים תקבלו במייל או בוואטסאפ את הויזה שלכם.
זהו, אתם מוכנים לטיסה(:

 

לפניכם טופס בקשת הוצאת ויזה לויאטנם
מלאו את הפרטים, לאחר מכן תקבלו וואצפ לנייד הרשום בטופס (עד 24 שעות מרגע שליחת הטופס) מאחד הנציגים של גו איסט עם פרטי תשלום על הויזה, ניתן לשלם במספר דרכים: אשראי/ביט/העברה בנקאית. 
לאחר התשלום, תוך ימים בודדים בלבד הויזה האלקטרונית אצלכם במייל ובנייד! קל ונוח(:

מחירים:

כניסה חד פעמית לחודש – 240 ש"ח
כניסה חד פעמית ל-3 חודשים – 290 ש"ח
ויזה מרובת כניסות לחודש – 320 ש"ח
ויזה מרובת כניסות ל-3 חודשים- 390 ש"ח
 
 

טופס בקשה להוצאת ויזה אלקטרונית לויאטנם - גו איסט

נא למלא את הפרטים באנגלית

ויזה לויאטנם

ויאטנם – המדינה שנמצאת בדרום מזרח אסיה מושכת אליה תיירים מכל העולם. היופי הייחודי שלה, התרבות השונה, הערים הצפופות לצד אזורי הנופש, החופים הקסומים והיערות, כל אלה הן סיבות לתכנן את הטיול ולארוז מזוודה. רגע לפני שאפשר יהיה לצאת לדרך, ישנן מספר משימות שחשוב לעבור אותן ואחת מהן היא הוצאת ויזה לויאטנם.

עבור הישראלים (ולא רק) הכניסה אל המדינה תתבצע רק עם ויזה ביד. איך הכי פשוט להוציא את הוויזה? כמה זמן אפשר לשהות במדינה? ומהן עלויות ההפקה? על כל השאלות החשובות נענה בכתבה מפורטת זו.

מי צריך להוציא ויזה לויאטנם?

לפני הנחיתה בויאטנם יש להצטייד בוויזה התואמת לתקופת השהות המתוכננת ושתי תמונות פספורט. ישראלים אשר מגיעים למדינה עם פספורט ישראלי צריכים להוציא ויזה לויאטנם. בעלי דרכון אירופאי יכולים לעתים לוותר על הוצאת הוויזה, אך יש לכך מגבלות שונות.

בעלי דרכון רוסי, שוודי, בריטי, נורבגי, פיני, צרפתי, איטלקי וספרדי, יוכלו להיכנס איתו למדינה ולשהות בה למשך 15 יום. בעלי אזרחויות נוספות כמו אזרחי הפיליפינים או צ'ילה יוכלו לשהות יותר זמן במדינה בלי ויזה. יש לשים לב למגבלת השהות במדינה כאשר כל אלו שמחזיקים בפספורט זר ושרוצים לבקר במדינה יותר מהזמן הקצוב יצטרכו בכל מקרה להוציא ויזה וכיוון שמדובר בהליך פשוט ולא יקר במיוחד, עדיף לצאת לדרך מוכנים ועם אישור להיכנס ולשהות במדינה.

נקודה נוספת שחשוב לשים לב אליה ושיכולה לעניין מטיילים אשר מעוניינים לשהות במדינה ובמדינות השכנות לה למשך זמן ממושך היא שאלו שלא הוציאו ויזה לויאטנם וירצו לצאת ולחזור יצטרכו להמתין 30 יום מחוץ למדינה. אפשרות נוספת היא לדאוג מראש לוויזה ואז ניתן לצאת ולהיכנס אל המדינה.

זמן השהות ואופן הכניסה באמצעות ויזה לויאנטם

ישנן ויזות שונות לכניסה ולשהות לויאטנם ולמרות שניתן לבצע הערכה ושינויים גם לאחר השהות, הדבר לא מומלץ כיוון ששינויים במקום יהיו גם יקרים וגם ההתעסקות בוויזה דורשת הקדשת זמן למשימות שאינן טיול. ישנן ארבע סוגי ויזות אשר מתאימות לתיירים (כלומר לא לצורך עבודה מסוג זה או אחר):

ויזה לויאטנם לחודש עם כניסה אחת

הוויזה מתאימה לשהות של חודש מהיום בו היא תקפה. היום בו היא תקפה יהיה היום המצוין במילוי הטופס, גם אם הכניסה בפועל נעשתה לאחר תאריך זה. ניתן להיכנס פעם אחת אל המדינה בעזרת הוויזה 

עלות בהוצאה מראש 240 ש"ח

הארכת ויזה לויאטנם

במידת הצורך ניתן להאריך את הוויזה אך פעולה זו פחות נוחה וגם יקרה יותר. ההארכה מתוך ויאטנם תתבצע דרך משרדי ההגירה או דרך סוכנים. אם ישנו ספק לגבי משך השהות במדינה, עדיף לבחור בוויזה לשלושה חודשים עם כניסות מרובות. היא אמנם עולה קצת יותר, אך מאפשרת לצאת ולחזור בלי להתעכב במהלך הטיול.

נקודה חשובה שיש לשים לב אליה היא שהות יתר. ויאטנם היא מדינה במזרח ומבקרים עלולים לחשוב שבשל המיקום שלה או מכל סיבה אחרת אפשר למתוח את הגבולות. בפועל, שהות ללא ויזה עלולה להוביל לקנסות ולעתים גם לסיבוך מול משרד ההגירה. במידה וישנן שאלות על הוצאת הוויזה, אנחנו נשמח לעזור.

הדרך הפשוטה להפיק ויזה לויאטנם

נדרשים שלושה שלבים כדי להפיק ויזה לויאטנם וכל זאת דרך המחשב (או הנייד), בנוחות מקסימלית ובלי לצאת מהבית. אלו אשר מתכננים לצאת אל המדינה היפיפייה חייבים לחשוב מראש על הוויזה. ברגע שישנו תאריך טיסה אפשר להיכנס לאתר, לבחור את תקופת השהות במדינה, למלא את הטופס המצורף ולשלוח אותו. תוך שלושה ימי עסקים הוויזה תתקבל במייל ואז כל שיש לעשות הוא להדפיס אותה.

ישנן שמועות על כך שניתן להציג את הוויזה גם דרך הסמארטפון אך מומלץ שלא לקחת את הסיכון ולהדפיס את המסמך שהתקבל במייל.

יש לציין כי הוויזה תקפה מהתאריך שצוין כיום הכניסה למדינה ולמשך הזמן שנבחר. ב-GoEast אנו מספקים שירות הפקת ויזה ומסייעים למטיילים ומשפחות לתכנן את הטיול הקסום שלהם.

מחירים

כניסה חד פעמית לחודש – 240 ש"ח
ויזה לחודש או שלושה חודשים מרובת כניסות- 320 ש"ח
ויזה לשלושה חודשים כניסה אחת- 320 ש"ח
 

ויזה לויאטנם

צוות המומחים שלנו יטפל לכם בויזה במהירות ובמקצוענות - עלות הויזה 299 ש"ח לאדם

ויזה לויאטנם עם GO EAST

הנפקת ויזה לויאטנם- כל מה שרציתם לדעת:

ויזה לויאטנם באינטרנט:

 

מחיר הויזה לויאטנם נקבע לפי התקופה שבה תרצו לשהות במדינה ומספר הכניסות והיציאות ממנה. לאחר שתדעו מהו משך הביקור שלכם וכמה פעמים תצטרכו להיכנס ולצאת מהמדינה – מלאו את הטופס המקוון  וקבלו את אישור הויזה הרשמי למייל תוך 2-4 ימי עסקים בלבד!

ויזה לויאטנם לחודש (30 יום) לכניסה בודדת שמחירה הוא 299 ש"ח 

חשוב לציין שהויזה לויאטנם שאנו מספקים תקפה אך ורק לאלה המגיעים לויאטנם בטיסה!

 

מדיניות ממשלת ויאטנם לגבי ויזה בדלפק הגעה

לסוכנויות נסיעות בינלאומיות יש את הזכות לבקש ויזה לויאטנם מסוכנות ממלכתית מוסמכת (מחלקת ההגירה של וייטנאם, או VID) תאשר כניסה, יציאה או מעבר של תיירים כאמור בסעיף 13 לחוק 92/2007 / ND-CP.

צו זה מפרט את יישום מספר סעיפי החוקים לתיירות, כולל תקנות בדבר זכויות וחובות סוכנויות תיירות בינלאומיות. סוכנויות נסיעות בינלאומיות, אם כן, יכולות לבקש באופן חוקי את עזרת ה- VID באישור מכתבי אישור ויזה לויאטנם עבור לקוחות התיירים שלהם.

מי לא חייב ויזה לוייטנאם?

פטור מויזה לויאטנם ניתן ל:

1. אזרחי קמבודיה, תאילנד, מלזיה, סינגפור, אינדונזיה ולאוס לביקורים של 30 יום לכל היותר.

2. אזרחי הפיליפינים לביקורים של 21 יום לכל היותר.

3. אזרחי יפן, דרום קוריאה, שוודיה, נורבגיה, דנמרק, רוסיה ופינלנד לביקורים של 15 יום לכל היותר.

4. אזרחי ברוניי לביקורים של 14 יום לכל היותר.

5. אזרחי צרפת המחזיקים בדרכונים דיפלומטיים או רשמיים תקפים לביקורים של 90 יום במקסימום או מספר ביקורים של 6 חודשים לכל היותר.

6. אזרחי צ'ילה המחזיקים בדרכונים דיפלומטיים או רשמיים תקפים לביקורים של 90 יום לכל היותר.

7. מחזיקי APEC (APEC) מחברות שיתוף פעולה כלכלי באסיה-פסיפיק (APEC) לכלכלות חברי ביקור של 60 יום לכל היותר.

8. למי שנוסע לאי פו-קוווק – ויאטנם: זרים ואזרחים וייטנאמים הנושאים דרכונים זרים הנכנסים לויאטנם דרך שער גבול בינלאומי ואז נוסעים לאי פוקוק ונשארים בפו-קוק פחות מ -15 יום, יקבלו גם ויזת לויאטנם. פְּטוֹר. הדרכונים חייבים להיות תקפים למשך 45 יום לפחות. לאחר שהגיעו לאי פו-קוווק, אם המבקרים רוצים לנסוע ליישובים אחרים או להישאר באי יותר מ -15 יום, מחלקת ההגירה תהיה אחראית להוצאת ויזות לויאטנם ממש במקום.

 

ועכשיו אתם יכולים להתפנות לתכנון  הטיול שלכם בויאטנם:

בכדי לתכנון טיול לוייטנאם נכון, צריך ללמוד על היעד.

כנסו למגזין שלנו ותוכלו למצוא המון מידע שישמש אתכם בטיול לויאטנם: תוכניות טיול מסודרות, הסבר על מזג האוויר בויאטנם, מה כדאי לקחת לויאטנם, ויאטנם למשפחות, המלצות על אתרים שאסור לפספס בויאטנם כמו מפרץ הלונג, אגם בה-בה, דה נאנג, הוי-אן הקסומה, סאפה, טאם קוק ועוד הרבה יעדים, טיפים והמלצות על אטרקציות ואתרים.

במגזין שלנו תוכלו למצוא גם סיפורי מסע מפורטים של ישראלים שטיילו בויאטנם ושיתפו בחוויות שלהם ובהמלצות שלהם – כי אין כמו ללמוד מניסיון של אחרים.

מאחלים לכם טיול מהנה בויאטנם המדהימה, ארץ שיש בה הכול. ארץ של נופים קסומים, מפרצים מדהימים, מקדשים, תרבות, חופים מטורפים, טבע, טרקים, ריזורטים יוקרתיים, והאוכל הכי טעים בעולם.  

* המחיר הוא לויזה רגילה של כניסה אחת בלבד וזמן שהיה של 30 יום – מלאו את הפרטים שלכם בטופס המקוון בקלות ובמהירות!

** אם ברשותכם דרכון זר, בדקו אם אתם מחויבים בויזה 

 

שגריררות ויאטנם בישראל:

        כתובת: בית אסיה, רחוב וייצמן 4, תל אביב

לקוחות ממליצים על הוצאת ויזה עם גו איסט 

טופס בקשה לויזה בוייטנאם

קבלת ויזה בדלפק ההגעה

תוכלו לחסוך זמן על ידי מילוי טופס הכניסה / יציאה לפני ההגעה לאחד משדות התעופה הבינלאומיים של וייטנאם.

בכדי להתחיל כדי להוריד, להדפיס ולהשלים את טופס ה- PDF. (ראה הערות מסמך לדרישות הצילום)
מקלה על קבלת ויזת תייר
קבלת ויזת תייר לוויאטנאם היא פשוטה מאוד עם גו איסט.

שלב 1 – מלאו את טופס הבקשה באופן מקוון (עליך לדעת את תאריך ההגעה שלך)
שלב 2 – שלם את דמי שירות הוויזה באופן מקוון
שלב 3 – תוך מספר ימי עסקים, תקבל דוא"ל עם מכתב האישור הרשמי לוויזה וייטנאם שהונפק על ידי מחלקת ההגירה בווייטנאם.
שלב 4 – הדפיס את מכתב האישור והכין שתי תמונות (4 ס"מ x 6 ס"מ) של עצמך בהתאם לדרישות המפורטות
שלב 5 – הביא איתך את מכתב האישור המודפס, התמונות ואת דמי החתמת הממשלה (יחד עם הדרכון והמסמכים הנדרשים האחרים) איתך בנסיעתך לווייטנאם
שלב 6 – כשאתה מגיע לשדה התעופה היעד שלך בווייטנאם, הצג את מכתב האישור והתמונות במשרד ההגירה ומשלם את אגרת הכניסה של 25 דולר לאדם על ויזה עם כניסה אחת או 50 דולר אם זאת ויזה לכניסו מרובות

ואז מתחיל כל הכיף!!!

לקוחות שממליצים על גו איסט

Go East - גו איסט - המומחים למזרח
5.0
מבוסס על 57 ביקורות
מופעל באמצעות Facebook
Eran Rosenberg
Eran Rosenberg
2023-04-20T16:52:44+0000
חזרנו מטיול להודו עם Go-East. בשורה תחתונה - היה מושלם!זה התחיל מבניית התוכנית שתתאים לנו ומענה מושלם לכל שאלותינו ע"י... אבי וע"י ראווי, הנציג ההודי.בטיול עצמו הכל עבד בצורה מושלמת - הנהגים והמדריכים היו מקצועיים ביותר וידידותיים מאוד. התוכנית בוצעה במלואה ואפילו עם קצת תוספות קטנות, הכל בהתאם למזג האוויר (חם!) ומצב הרוח שלנו (טיול עם מתבגרים...) כאשר נדרשה גמישות, הכל נעשה בצורה הנעימה ביותר, בשיתוף פעולה מושלם. קיבלנו עם הנחיתה תיק מסמכים מסודר שהכיל את כל מה שדרוש במהלך הנסיעה. הארגון של המלונות וטיסות הפנים היה מעולה.הודו מדינה מרתקת ומדהימה.תודה ל-Go-East על טיול מהנה וחוויתי ביותר. אנחנו ממליצים בחום!קראו עוד
שרית קבליס
שרית קבליס
2023-04-14T15:24:35+0000
תכננו טיול לויאטנם בני ואני בחופשת פסח. ידענו בקווים כלליים היכן אנחנו רוצים לבקר. לאחר בדיקה שערכתי הגעתי לדורון, מיד... הרגשתי שמדובר באדם מקצועי. תכנן איתי את הטיול בסבלנות ותמיד תמיד בכל שעה היה זמין. ובסופו של דבר היה לנו טיול מ ד ה י ם. חשב על כל פרט, מלונות מצטיינים וממורכזים , היה לנו בהנוי ובסאפה את סאני מדריך עם המון ידע, נעים וצנוע, מקסים. לן הנציגה בויאטנם באה לפגוש ולהכיר אותנו מקסימה, החבקנו והתנשקנו כאילו הכרנו שנים. הביאה לנו מתנה וזה היה מרגש. ולאורך כל הטיול התעניינה אם אנחנו מרוצים ואם הכל בסדר, ודורון מקסים. סידרו לנו שייט עם לינה בהלונג ביי בספינה 5 כוכבים- פשוט חוויה. ולסיכום היה לנו נופש בן 4 ימים בהויאן בריזורט מושלם. ממליצה בכל פה על דורון - גו איסט. הוא באמת המושלם מכולם. בהערכה רבה שרית וליאור קבליסקראו עוד
Adi Almadon-heldi
Adi Almadon-heldi
2023-01-23T13:27:55+0000
לדורון הגענו אחרי שהחלטנו שאנחנו מעוניינות לטייל בויטנאם אבל לא היה לנו מושג מאיפה להתחיל לבנות מסלולהגענו עם אתגר של... מספר ימים מצומצם ורצון לטרוף את ויאטנם לראות ולחוות כמה שרק אפשר. דורון עם סבלנות ומקצועיות רבה ידע להכווין אותנו וליצור לנו תכנית מסלול מדהימה שענתה על כל הציפיות שלנו הוא קלע בדיוק למה שרצינו ועזר לנו לבנות מסלול טיול מושלם. בעשרה ימים של טיול נהנינו מלטייל בצפון ויאטנם כולל לעשות את הלופ, לבקר בהאנוי, טם קוק וגם וקרוז מפנק ביותר בהלונג בייהיה לנו מדריך ויאטנמי מקסים ומקצועי ונהג פרטי שדאג לנו ולבטחוננו והיה פשוט מעולה. נוסף לזה קיבלנו את לאן סוכנת ויאטנמית שקיבלה אותנו עם הגעתנו טיפלה בכל הפרטים והייתה זמינה לאורך כל שהותנו בויאטנם וגם לפני. כך שכל מה שנשאר לנו לעשות זה להירגע ולהנות מכל שניה של הטיול.וכך עשינו. דורון היקר, אין לנו מילים להודות לך על הארגון הכל כך מושלם שלך החל בבחירת אנשי המקצוע, המלונות שהיו ברמה גבוהה,ובמיקום מצוין, הארוחות הקרוזהיפיפיה הכל היה פרפקט. הגענו עם מליון שאלות וחששות ואתה בנועם וסבלנות עשית לנו סדר במחשבות ובנית לנו טיול בלתי נשכח עם חוויות שעוד הולכות ללוות אותנו הרבה זמן. חשוב לנו להגיד לך תודה על בחירות מנצחות על מקצועיות שניכרת בכל פרט ופרט על הזמינות שלך האחריות ועמידה בזמנים,ותכנון מדויק מושלם של הטיול מחכות לחזור לויטנאם פרק ב דרום תודה עדי ותמיקראו עוד
נירית מלכי פעמי
נירית מלכי פעמי
2022-10-16T11:15:15+0000
לאחר חופשה בת חודש בוייטנאם ממליצה בגדול על חברת Go East בהנהלת דורון .חברה אמינה , מקצועית וקשובה לכל צרכינו ברמת ... VIP .בניית מסלול מעניין המותאם לנו ולא פחות חשוב מדריכים מהשורה הראשונה!!!תודה דורון על חוויה מטורפת אין לי ספק שנפגש בהמשך ליעד נוסף בהערכה רבה נירית ויוסי מלכי אבי וטלי כהן 🙏❤️קראו עוד
Rima Shamshoum Khoury
Rima Shamshoum Khoury
2022-09-18T15:45:38+0000
טסתי לירח דבש עם חברת גו איסט , הכל היה מושלם דאגו לנו לנהג,מדריך ותכנון הטיול היה יותר ממושלם
יורם סלנט
יורם סלנט
2022-08-20T02:04:44+0000
טיול של שבועיים וחצי לוייטנאם, תכנון טוב מאד, המדריכים המקומיים היו מצויינים , נהנינו מאד
Anat Levy Diament
Anat Levy Diament
2022-07-24T01:57:23+0000
טיול משפחתי לויאטנם עם שלושה ילדים. הטיול תוכנן על ידי go east. מאד נהננו מהמדינה, מהנופים ומכל החוויות. הטיול תוכנן... בקפידה, המדריכים היו מצויינים ודאגו להכל, מומלץ בחוםקראו עוד
Itay Cohen
Itay Cohen
2022-07-12T16:19:27+0000
טיול בן שבועיים בוייטנאם שהיה חוויה מהנה. הכל טופל וסודר על ידי גו איסט (דורון) ואנחנו נהנינו מטיול נטול מנהלות או... דאגות. מומלץ מאדקראו עוד
Nikolay Akinin
Nikolay Akinin
2020-02-14T09:14:20+0000
שירות מהיר , שירות מקצועי! מענה לכל שאלה ! 10/10 אחרי חיפושים בגוגל מצאתי הרבה אפשרויות, אבל זאת בהחלט ההחלטה הטובה... ביותר! ממליץקראו עוד
Etai Aknin
Etai Aknin
2020-02-13T19:36:36+0000
הזמנו דרך דורון טיול מלא 15 יום לויאטנם . הטיול כלל את צפון ויאטנם, אזור הלונג ביי, מרכז ויאטנם כולל נופש בהוי אן.... המדריך והנהג שהוצמד אלינו היו מדהימים ושירותיים ,המדריך vu ידע להשיב ולהסביר את ההיסטוריה של ויאטנם באופן יוצא . השרות שקיבלנו מהם היה פשוט חוויה מטורפת ! בכל יום חיכו לנו בבוקר הנהג והמדריך כשהרכב מצוחצח עם מים מינרליים ... המדריך היה גמיש ואף שיננו את התוכניות לפי מזג האוויר עפ המלצות שלו שתמיד היו נכונים ! בתי המלון שנבחרו היו פשוט מעולים . זאת הזדמנות נהדרת להודות לצוות גו איסט על טיול מושלם וחוויה יוצאת דופן ! ממליצים בחום !!!קראו עוד
Rachel Avner
Rachel Avner
2020-01-18T19:18:37+0000
ויזה לויאטנם ביום אחד. שרות ללא פשרות.
Dikla Karpel-Katsav
Dikla Karpel-Katsav
2020-01-14T15:03:39+0000
ויזה תוך יום אחד בלבד! שירות מקצועי ואדיברוב תודות
David Vaknin
David Vaknin
2020-01-14T06:55:53+0000
שירות מהיר ומיקצועי ,תוך יומיים קיבלתי ויזה לנייד.יעילים מאד.
Ilan Aharonov Cooke
Ilan Aharonov Cooke
2019-12-26T09:37:42+0000
שירות יעיל ומקצועי. הטפסים הגיעו בתוך יומיים, והכניסה לויאטנם היתה קלה ומהירה. תודה!
Shlomo Mussali
Shlomo Mussali
2019-12-13T05:38:59+0000
שירות מצוין. ליווי מקצועי טלפוני של דורון. הליך מילוי טפסים פשוט ועיניני. ללא תורים, ללא קביעת תור והמתנה. הוצאנו ויזות... להודו ובאמת בהליך קצר ופשוט. תודה לדורון ולצוות המשרד.קראו עוד
Omer Dror
Omer Dror
2019-11-30T14:51:29+0000
דורון אין לנו מילים מאיפה להודות לך בכלל! פנינו לדורון בבקשה להוצאת ויזה תוך זמן מוקצב של כ-4 שעות מה שכמעט בלתי אפשרי... , דורון נתן לנו את ההרגשה שהוא הופך את העולם בשביל לעזור לנו מה שבאמת הצליח לו ואכן תוך 3 וחצי שעות הויזה הייתה אצלנו! אז תודה ענקית על השירות המהירות והרגשה הבטוחה שנתת לנו להרגיש שאנחנו בידיים טובות , פשוט תודהקראו עוד
Dorit Moussan
Dorit Moussan
2019-11-10T15:47:44+0000
היה קל, פשוט, ברור ונעים לעשות את הויזה לויאטנאם בעזרתו של דורון! מומלץ!
Dor Luxenburg
Dor Luxenburg
2019-11-10T13:25:54+0000
דורון היה זמין תוך דקות והשירות היה מהיר ומצויין!מומלץ!!!
רחמים לוי
רחמים לוי
2019-09-25T11:19:52+0000
קיבלתי שירות מהיר בכל שעה שרציתי
Dalia Goldenberg-Gur Arye
Dalia Goldenberg-Gur Arye
2019-09-25T10:52:17+0000
שירות מהיר אדיב ומקצועי במחיר הגון מאד מאד
Lior Sender
Lior Sender
2019-09-25T10:35:26+0000
שירות מהיר ואישי!! תודה רבה לדורון שענה לכל שאלה במהירות!
Royi Peled
Royi Peled
2019-09-25T10:07:47+0000
שירות מצויין הכל בזמן בלי יותר מידי סיבוכים ממליץ
Shiran Maimon
Shiran Maimon
2019-09-24T07:43:37+0000
השירות הכי יעיל שקיבלתי עד היום!
Ilana Korneff Kehat
Ilana Korneff Kehat
2019-09-12T13:56:47+0000
הוצאנו בעזרתם ויזה לויאטנם. מחיר הכי זול ושרות מעולה. תוך יום הויזה היתה בידינו. ממליצה מאוד!
Moty Shefy
Moty Shefy
2019-08-20T06:06:09+0000
שירות מהיר מאד ואדיב בהוצאת אשרת כניסה לויאטנם
מוטי בוהדנה
מוטי בוהדנה
2019-08-07T04:00:24+0000
הוצאתי דרכם ויזה לויאטנם.השירות היה נהדר.הכל נעשה דרך הווטסאפ.ואם היו לי שאלות נעניתי מיד.גם כשדורון היה בחול.תודה... רבהקראו עוד
Moria Cohen
Moria Cohen
2019-08-06T13:31:06+0000
שירות מדהים, אדיב ומקצועי אין על דורון!!!
Ayelet Muchtar
Ayelet Muchtar
2019-08-06T13:27:48+0000
ממליצה בחום! שירות נפלא, מקצועי, מהיר ואמין
נעם ארון
נעם ארון
2019-08-06T11:55:51+0000
שרות אמין, מקצועי ועניני, במקרה שלי הכל דרך הרשת, חסך המון זמן וגם כסף
עינת הלמן לייבוביץ
עינת הלמן לייבוביץ
2019-08-06T11:40:49+0000
הוצאנו ויזה לוויאטנם לכל המשפחה - שירות אדיב מאוד ומהיר, הויזה היתה מוכנה תוך יומיים (שבת באמצע). הכל מלווה סהסבר... אינפורמטיבי מאוד ומיידי. מאוד ממליצה!קראו עוד
שוש סבאן
שוש סבאן
2019-08-02T11:18:51+0000
נתקענו בהונג קונג עם בעית ויזה לויאטנם ומהרגע שיצרנו קשר עם דורון הוא ליווה אותנו עד שהגענו ליעדנו בשלום. תודה דורון
יעל בן יצחק
יעל בן יצחק
2019-07-14T14:07:02+0000
היינו זקוקים לעזרה עם הוויזות לוויטנאם. קיבלנו שרות מקצועי אדיב ומהיר. פשוט מומלץ!!! תודה 😉
Elior Hagag
Elior Hagag
2019-07-10T14:05:01+0000
מומלץ מאוד שירות מעולה ויחס אישי
Orith Roth
Orith Roth
2019-07-10T11:10:58+0000
אמינות, מהירות הטיפול ומיקצועיות
Rachel Saliman
Rachel Saliman
2019-07-10T10:28:37+0000
פניתי אליהם בעניין הסדרת ויזה וקיבלתי שרות מהיר ויעיל
Limor Sharfaizen
Limor Sharfaizen
2019-07-04T11:58:44+0000
ממליצה בחום על הוצאת ויזה לויאטנם דרכם. שירות מקצועי ומהיר במחיר הוגן. כל הכבוד!
Anna Reichman
Anna Reichman
2019-06-29T21:21:40+0000
מומלצים מאוד בטיולים לויאטנם והוצאת ויזות
Yariv Karmon
Yariv Karmon
2019-06-27T08:56:28+0000
שירות מעולה!דורון עזר לי במהירות ובדייקנות...
Iris Shreder Avizemer
Iris Shreder Avizemer
2019-06-26T11:56:16+0000
דורון עזר לי מאוד תוך יום - יומיים הוציא לנו ויזה לוייטנאם עם המון סובלנות. תודה רבה ובטוחה שאשתמש בשרות שוב,🤗 איריס
Galya Michaeli
Galya Michaeli
2019-06-26T10:55:38+0000
שירות מהיר ונעים ! ממליצה בחום ☺️
דליה דובוני
דליה דובוני
2019-06-20T09:57:50+0000
ממליצה בחום שירות אדיב ומקצועי ומהיר ביותר
Lala Krasil
Lala Krasil
2019-06-16T18:47:59+0000
שירות אישי ומהיר ממליצה 😊
Ayelet Cohen
Ayelet Cohen
2019-06-03T17:59:12+0000
שירות מהיר מועיל וטוב אנחנו מרוצים מאוד
אלי דורי
אלי דורי
2019-06-01T17:26:25+0000
שירות מהיר אדיב ומצוין.ממליץ
Arzit Barak
Arzit Barak
2019-05-21T14:51:42+0000
שרות מהיר ויעיל. תודה רבה
Vered Itzkovich
Vered Itzkovich
2019-05-21T12:14:04+0000
שירות אמין והכי חשוב מהירתודה רבה
Benney Nun
Benney Nun
2019-05-14T16:23:28+0000
שירות אמין ומהיר.הוסבר כל נושא האשרות
Dorit Shukrun
Dorit Shukrun
2019-05-14T15:58:32+0000
שירות מהיר ואדיב בעלות הנמוכה ביותר לויזה.
שמואל אהרון
שמואל אהרון
2019-05-14T09:51:46+0000
יחס מהיר ומקצועי שירות טוב מאוד
Shai Dizdar
Shai Dizdar
2019-04-16T12:41:44+0000
שירות מהיר וטוב, דורון ממש עזר!
אסף בן ארי
אסף בן ארי
2019-04-02T05:09:10+0000
ממליץ בחום ,דורון סיפק שירות מהיר ואדיב...הצוות שלו זמין לכל שאלה ומסייע.
Dan Cohen
Dan Cohen
2019-03-31T10:36:38+0000
מהיר קל ועם שרות צמוד וסבלני
Shir Halevi
Shir Halevi
2019-03-28T14:27:19+0000
קיבלנו שירות מדורון המקסים!מהיר, אפקטיבי ומלא אינפורמציה חיוניתתודה ♥️
Mazal Yalo
Mazal Yalo
2019-03-28T10:22:12+0000
שירות מעולה ומהיר! תודה רבה
Reut Hochwald
Reut Hochwald
2019-03-21T16:26:16+0000
שירות אדיב ומהיר
Pelet Bar Stav
Pelet Bar Stav
2019-02-28T16:49:21+0000
שרות מהיר, אדיב ואמין וגם קצת עצות טובות... תודה!
הביקורות הבאות
גלילה לראש העמוד