GO EAST – תכנון טיולים לנוסע העצמאי

ויזה לויאטנם

ויזה לויאטנם בקלות ובמהירות
שירות 24/7 – טיפול מיידי בויזה שלכם

ויזה אלקטרונית לויאטנם


איך מוציאים ויזה אלקטורנית לויאטנם?

הצעד הראשון- שלחו לנו וואטסאפ שאתם מעוניינים בויזה לויאטנם

שולחים צילום דרכונים ותאריכי טיסה

מקבלים שאלון בוואצפ למילוי פרטים אישיים ופרטי ויזה רצויה

תוך 2-4 ימי עסקים תקבלו את הויזות למייל או לווצאפ

איזה כיף! תוך מספר ימים בודדים תקבלו במייל או בוואטסאפ את הויזה שלכם.
זהו, אתם מוכנים לטיסה(:

 

לפניכם טופס בקשת הוצאת ויזה לויאטנם
מלאו את הפרטים, לאחר מכן תקבלו וואצפ לנייד הרשום בטופס (עד 24 שעות מרגע שליחת הטופס) מאחד הנציגים של גו איסט עם פרטי תשלום על הויזה, ניתן לשלם במספר דרכים: אשראי/ביט/העברה בנקאית. 
לאחר התשלום, תוך ימים בודדים בלבד הויזה האלקטרונית אצלכם במייל ובנייד! קל ונוח(:

מחירים:

כניסה חד פעמית לחודש – 240 ש"ח
כניסה חד פעמית ל-3 חודשים – 290 ש"ח
ויזה מרובת כניסות לחודש – 320 ש"ח
ויזה מרובת כניסות ל-3 חודשים- 390 ש"ח
 
 

טופס בקשה להוצאת ויזה אלקטרונית לויאטנם - גו איסט

נא למלא את הפרטים באנגלית

ויזה לויאטנם

ויאטנם – המדינה שנמצאת בדרום מזרח אסיה מושכת אליה תיירים מכל העולם. היופי הייחודי שלה, התרבות השונה, הערים הצפופות לצד אזורי הנופש, החופים הקסומים והיערות, כל אלה הן סיבות לתכנן את הטיול ולארוז מזוודה. רגע לפני שאפשר יהיה לצאת לדרך, ישנן מספר משימות שחשוב לעבור אותן ואחת מהן היא הוצאת ויזה לויאטנם.

עבור הישראלים (ולא רק) הכניסה אל המדינה תתבצע רק עם ויזה ביד. איך הכי פשוט להוציא את הוויזה? כמה זמן אפשר לשהות במדינה? ומהן עלויות ההפקה? על כל השאלות החשובות נענה בכתבה מפורטת זו.

מי צריך להוציא ויזה לויאטנם?

לפני הנחיתה בויאטנם יש להצטייד בוויזה התואמת לתקופת השהות המתוכננת ושתי תמונות פספורט. ישראלים אשר מגיעים למדינה עם פספורט ישראלי צריכים להוציא ויזה לויאטנם. בעלי דרכון אירופאי יכולים לעתים לוותר על הוצאת הוויזה, אך יש לכך מגבלות שונות.

בעלי דרכון רוסי, שוודי, בריטי, נורבגי, פיני, צרפתי, איטלקי וספרדי, יוכלו להיכנס איתו למדינה ולשהות בה למשך 15 יום. בעלי אזרחויות נוספות כמו אזרחי הפיליפינים או צ'ילה יוכלו לשהות יותר זמן במדינה בלי ויזה. יש לשים לב למגבלת השהות במדינה כאשר כל אלו שמחזיקים בפספורט זר ושרוצים לבקר במדינה יותר מהזמן הקצוב יצטרכו בכל מקרה להוציא ויזה וכיוון שמדובר בהליך פשוט ולא יקר במיוחד, עדיף לצאת לדרך מוכנים ועם אישור להיכנס ולשהות במדינה.

נקודה נוספת שחשוב לשים לב אליה ושיכולה לעניין מטיילים אשר מעוניינים לשהות במדינה ובמדינות השכנות לה למשך זמן ממושך היא שאלו שלא הוציאו ויזה לויאטנם וירצו לצאת ולחזור יצטרכו להמתין 30 יום מחוץ למדינה. אפשרות נוספת היא לדאוג מראש לוויזה ואז ניתן לצאת ולהיכנס אל המדינה.

זמן השהות ואופן הכניסה באמצעות ויזה לויאנטם

ישנן ויזות שונות לכניסה ולשהות לויאטנם ולמרות שניתן לבצע הערכה ושינויים גם לאחר השהות, הדבר לא מומלץ כיוון ששינויים במקום יהיו גם יקרים וגם ההתעסקות בוויזה דורשת הקדשת זמן למשימות שאינן טיול. ישנן ארבע סוגי ויזות אשר מתאימות לתיירים (כלומר לא לצורך עבודה מסוג זה או אחר):

ויזה לויאטנם לחודש עם כניסה אחת

הוויזה מתאימה לשהות של חודש מהיום בו היא תקפה. היום בו היא תקפה יהיה היום המצוין במילוי הטופס, גם אם הכניסה בפועל נעשתה לאחר תאריך זה. ניתן להיכנס פעם אחת אל המדינה בעזרת הוויזה 

עלות בהוצאה מראש 240 ש"ח

הארכת ויזה לויאטנם

במידת הצורך ניתן להאריך את הוויזה אך פעולה זו פחות נוחה וגם יקרה יותר. ההארכה מתוך ויאטנם תתבצע דרך משרדי ההגירה או דרך סוכנים. אם ישנו ספק לגבי משך השהות במדינה, עדיף לבחור בוויזה לשלושה חודשים עם כניסות מרובות. היא אמנם עולה קצת יותר, אך מאפשרת לצאת ולחזור בלי להתעכב במהלך הטיול.

נקודה חשובה שיש לשים לב אליה היא שהות יתר. ויאטנם היא מדינה במזרח ומבקרים עלולים לחשוב שבשל המיקום שלה או מכל סיבה אחרת אפשר למתוח את הגבולות. בפועל, שהות ללא ויזה עלולה להוביל לקנסות ולעתים גם לסיבוך מול משרד ההגירה. במידה וישנן שאלות על הוצאת הוויזה, אנחנו נשמח לעזור.

הדרך הפשוטה להפיק ויזה לויאטנם

נדרשים שלושה שלבים כדי להפיק ויזה לויאטנם וכל זאת דרך המחשב (או הנייד), בנוחות מקסימלית ובלי לצאת מהבית. אלו אשר מתכננים לצאת אל המדינה היפיפייה חייבים לחשוב מראש על הוויזה. ברגע שישנו תאריך טיסה אפשר להיכנס לאתר, לבחור את תקופת השהות במדינה, למלא את הטופס המצורף ולשלוח אותו. תוך שלושה ימי עסקים הוויזה תתקבל במייל ואז כל שיש לעשות הוא להדפיס אותה.

ישנן שמועות על כך שניתן להציג את הוויזה גם דרך הסמארטפון אך מומלץ שלא לקחת את הסיכון ולהדפיס את המסמך שהתקבל במייל.

יש לציין כי הוויזה תקפה מהתאריך שצוין כיום הכניסה למדינה ולמשך הזמן שנבחר. ב-GoEast אנו מספקים שירות הפקת ויזה ומסייעים למטיילים ומשפחות לתכנן את הטיול הקסום שלהם.

מחירים

כניסה חד פעמית לחודש – 240 ש"ח
ויזה לחודש או שלושה חודשים מרובת כניסות- 320 ש"ח
ויזה לשלושה חודשים כניסה אחת- 320 ש"ח
 

ויזה לויאטנם

צוות המומחים שלנו יטפל לכם בויזה במהירות ובמקצוענות - עלות הויזה 299 ש"ח לאדם

ויזה לויאטנם עם GO EAST

הנפקת ויזה לויאטנם- כל מה שרציתם לדעת:

ויזה לויאטנם באינטרנט:

 

מחיר הויזה לויאטנם נקבע לפי התקופה שבה תרצו לשהות במדינה ומספר הכניסות והיציאות ממנה. לאחר שתדעו מהו משך הביקור שלכם וכמה פעמים תצטרכו להיכנס ולצאת מהמדינה – מלאו את הטופס המקוון  וקבלו את אישור הויזה הרשמי למייל תוך 2-4 ימי עסקים בלבד!

ויזה לויאטנם לחודש (30 יום) לכניסה בודדת שמחירה הוא 299 ש"ח 

חשוב לציין שהויזה לויאטנם שאנו מספקים תקפה אך ורק לאלה המגיעים לויאטנם בטיסה!

 

מדיניות ממשלת ויאטנם לגבי ויזה בדלפק הגעה

לסוכנויות נסיעות בינלאומיות יש את הזכות לבקש ויזה לויאטנם מסוכנות ממלכתית מוסמכת (מחלקת ההגירה של וייטנאם, או VID) תאשר כניסה, יציאה או מעבר של תיירים כאמור בסעיף 13 לחוק 92/2007 / ND-CP.

צו זה מפרט את יישום מספר סעיפי החוקים לתיירות, כולל תקנות בדבר זכויות וחובות סוכנויות תיירות בינלאומיות. סוכנויות נסיעות בינלאומיות, אם כן, יכולות לבקש באופן חוקי את עזרת ה- VID באישור מכתבי אישור ויזה לויאטנם עבור לקוחות התיירים שלהם.

מי לא חייב ויזה לוייטנאם?

פטור מויזה לויאטנם ניתן ל:

1. אזרחי קמבודיה, תאילנד, מלזיה, סינגפור, אינדונזיה ולאוס לביקורים של 30 יום לכל היותר.

2. אזרחי הפיליפינים לביקורים של 21 יום לכל היותר.

3. אזרחי יפן, דרום קוריאה, שוודיה, נורבגיה, דנמרק, רוסיה ופינלנד לביקורים של 15 יום לכל היותר.

4. אזרחי ברוניי לביקורים של 14 יום לכל היותר.

5. אזרחי צרפת המחזיקים בדרכונים דיפלומטיים או רשמיים תקפים לביקורים של 90 יום במקסימום או מספר ביקורים של 6 חודשים לכל היותר.

6. אזרחי צ'ילה המחזיקים בדרכונים דיפלומטיים או רשמיים תקפים לביקורים של 90 יום לכל היותר.

7. מחזיקי APEC (APEC) מחברות שיתוף פעולה כלכלי באסיה-פסיפיק (APEC) לכלכלות חברי ביקור של 60 יום לכל היותר.

8. למי שנוסע לאי פו-קוווק – ויאטנם: זרים ואזרחים וייטנאמים הנושאים דרכונים זרים הנכנסים לויאטנם דרך שער גבול בינלאומי ואז נוסעים לאי פוקוק ונשארים בפו-קוק פחות מ -15 יום, יקבלו גם ויזת לויאטנם. פְּטוֹר. הדרכונים חייבים להיות תקפים למשך 45 יום לפחות. לאחר שהגיעו לאי פו-קוווק, אם המבקרים רוצים לנסוע ליישובים אחרים או להישאר באי יותר מ -15 יום, מחלקת ההגירה תהיה אחראית להוצאת ויזות לויאטנם ממש במקום.

 

ועכשיו אתם יכולים להתפנות לתכנון  הטיול שלכם בויאטנם:

בכדי לתכנון טיול לוייטנאם נכון, צריך ללמוד על היעד.

כנסו למגזין שלנו ותוכלו למצוא המון מידע שישמש אתכם בטיול לויאטנם: תוכניות טיול מסודרות, הסבר על מזג האוויר בויאטנם, מה כדאי לקחת לויאטנם, ויאטנם למשפחות, המלצות על אתרים שאסור לפספס בויאטנם כמו מפרץ הלונג, אגם בה-בה, דה נאנג, הוי-אן הקסומה, סאפה, טאם קוק ועוד הרבה יעדים, טיפים והמלצות על אטרקציות ואתרים.

במגזין שלנו תוכלו למצוא גם סיפורי מסע מפורטים של ישראלים שטיילו בויאטנם ושיתפו בחוויות שלהם ובהמלצות שלהם – כי אין כמו ללמוד מניסיון של אחרים.

מאחלים לכם טיול מהנה בויאטנם המדהימה, ארץ שיש בה הכול. ארץ של נופים קסומים, מפרצים מדהימים, מקדשים, תרבות, חופים מטורפים, טבע, טרקים, ריזורטים יוקרתיים, והאוכל הכי טעים בעולם.  

* המחיר הוא לויזה רגילה של כניסה אחת בלבד וזמן שהיה של 30 יום – מלאו את הפרטים שלכם בטופס המקוון בקלות ובמהירות!

** אם ברשותכם דרכון זר, בדקו אם אתם מחויבים בויזה 

 

שגריררות ויאטנם בישראל:

        כתובת: בית אסיה, רחוב וייצמן 4, תל אביב

לקוחות ממליצים על הוצאת ויזה עם גו איסט 

טופס בקשה לויזה בוייטנאם

קבלת ויזה בדלפק ההגעה

תוכלו לחסוך זמן על ידי מילוי טופס הכניסה / יציאה לפני ההגעה לאחד משדות התעופה הבינלאומיים של וייטנאם.

בכדי להתחיל כדי להוריד, להדפיס ולהשלים את טופס ה- PDF. (ראה הערות מסמך לדרישות הצילום)
מקלה על קבלת ויזת תייר
קבלת ויזת תייר לוויאטנאם היא פשוטה מאוד עם גו איסט.

שלב 1 – מלאו את טופס הבקשה באופן מקוון (עליך לדעת את תאריך ההגעה שלך)
שלב 2 – שלם את דמי שירות הוויזה באופן מקוון
שלב 3 – תוך מספר ימי עסקים, תקבל דוא"ל עם מכתב האישור הרשמי לוויזה וייטנאם שהונפק על ידי מחלקת ההגירה בווייטנאם.
שלב 4 – הדפיס את מכתב האישור והכין שתי תמונות (4 ס"מ x 6 ס"מ) של עצמך בהתאם לדרישות המפורטות
שלב 5 – הביא איתך את מכתב האישור המודפס, התמונות ואת דמי החתמת הממשלה (יחד עם הדרכון והמסמכים הנדרשים האחרים) איתך בנסיעתך לווייטנאם
שלב 6 – כשאתה מגיע לשדה התעופה היעד שלך בווייטנאם, הצג את מכתב האישור והתמונות במשרד ההגירה ומשלם את אגרת הכניסה של 25 דולר לאדם על ויזה עם כניסה אחת או 50 דולר אם זאת ויזה לכניסו מרובות

ואז מתחיל כל הכיף!!!

לקוחות שממליצים על גו איסט

גלילה לראש העמוד